Agencja Obrotu Nieruchomościami POSESOR

Istniejemy od 2003 roku. Ze względu na lokalizację biura nieruchomości tj. Drawsko Pomorskie – naszą pasją są nieruchomości zachodniopomorskie a szczególnie nieruchomości z okolic Drawsko Pomorskie, Czaplinek, Złocieniec, Ostrowice. Specjalizujemy się także w działkach budowalnych nad czystymi jeziorami Pojezierza Drawskiego m.in jezioro Drawskie, Lubie czy Siecino.

Nasze biuro zlokalizowane jest w Drawsku Pomorskim, ale jesteśmy mobilni chętnie wybierzemy się do Państwa.

W ofercie POSESOR Biuro Nieruchomości Drawsko Pomorskie Klienci znajdą wszystkie rodzaje Nieruchomości jak mieszkania na sprzedaż, domy na sprzedaż, lokale na sprzedaż, gospodarstwa i grunty różnego przeznaczenia : działki budowlane, działki rolne czy nieruchomości komercyjne (grunty , budynki , lokale) ect.

Posiadamy bardzo dużo ofert nieruchomości w Drawsko Pomorskim i w okolicach – bez prowizji od kupującego.

Oferta Agencji Obrotu Nieruchomościami POSESOR

Znalezienie wymarzonej nieruchomości to wyzwanie, w którym Ci pomożemy Oferty jakie polecamy naszym Klientom są sprawdzone i przygotowane w pełni do transakcji zbycia; z kompletem potrzebnych dokumentów, co bardzo usprawnia cały proces. Oferty są prezentowane z dokładnymi opisami, zdjęciami, mapami i często z dokładnymi adresami, nr działek, nazwami ulic i nr budynków. Zbywająca. Specjalizujemy się także w znajdowaniu wymarzonych nieruchomości – jeśli obecnie nie ma w naszej ofercie takiej, która spełnia Państwa oczekiwania, to skontaktujcie się z nami, powiedźcie czego szukacie, a postaramy się to szybko znaleźć.

Zajmujemy się kwestiami wyceny, procedur, dokumentacji a także reklamy Twojej nieruchomości. Agencja Obrotu Nieruchomościami POSESOR w Drawsku Pomorskim współpracuje z wieloma partnerskimi biurami Nieruchomości, dlatego też nieruchomości naszych Klientów są szeroko reklamowane i przekazywane innym Pośrednikom; oferty te znajdują się na stronach internetowych wielu agencji partnerskich z różnych miast. Następnie są szeroko reklamowane w różnych lokalizacjach w Polsce. Nad ofertami naszych Klientów pracują więc Pośrednicy nie tylko z naszej Agencji, ale także z innych biur nieruchomości, nieruchomości dzięki czemu szybko docieramy do wielu klientów. W tym właśnie – między innymi – widzimy sukcesy w szybkich i skutecznych sprzedażach nieruchomości oraz w zaangażowaniu w to co się robi.

OSESOR Nieruchomości w Drawsku Pomorskim znajduje się w strukturach Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości www.pfrn.pl oraz Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami www.zspon.pl.

Właścicielem POSESOR Biuro Nieruchomości Drawsko Pomorskie jest Małgorzata Śniegocka – Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją PFRN nr 4141.

          

           Zapraszam Państwa serdecznie do Współpracy

Małgorzata Śniegocka