Wyszukaj domy i mieszkania w Drawsku Pomorskim

Bolegorzyn gm.Ostrowice - mieszkanie 4-pokojowe i garaż      

 Ofertę stanowią:

  • lokal mieszkalny numer 7 (siedem) o powierzchni 76,70m2 znajdujący się na parterze w budynku nr 1A w miejscowości Bolegorzyn w gminie Ostrowice, w powiecie drawskim, woj. zachodniopomorskie. Składający się z :
  1. czterech-4  pokoi (15,4m2, 19,5m2, 8,2m2 i 8,2m2)
  2. kuchni (10,5m2)
  3. łazienki (3,6m2)
  4. WC (1,1m2)
  5. przedpokoju (10m2)

z  przynależną  - piwnicą nr 9 (11,59m2)  i z udziałem wynoszącym 51/100 w nieruchomości wspólnej tj. częściach wspólnych budynków oraz w działce gruntu.

  • garaż o powierzchni 16m2 (murowany), znajdujący się w budynku gospodarczymna działce nr 54 w miejscowości Bolegorzyn w gminie Ostrowice, w powiecie drawskim, woj.zachodniopomorskie (oddalony od mieszkania ok. 150m) .

 Lokal mieszkalny -  znajduje się na parterze budynku, jest niezamieszkały, jest to mieszkanie rozkładowe, słoneczne i ciepłe, lokal do remontu. Ogrzewanie własne, brak gazu. Okna drewniane, kaloryfery żeliwne. Nieruchomość sprzedawana wraz z wyposażeniem . Mieszkanie bezczynszowe!

Budynek mieszkalny - wybudowany ok. 1989r , jest budynkiem wielolokalowym, trzykondygnacyjnym, całkowicie podpiwniczonym,  w stanie technicznym  dobrym. Działka , na której posadowiony jest budynek posiada następującą infrastrukturę techniczną : woda z wodociągu gminnego , energia elektryczna i kanalizacja.Budynek gospodarczy , w którym zlokalizowany jest garaż, jest budynkiem parterowym z użytkowym poddaszem , w którym zostały wydzielone pomieszczenia jak np. garaże. Budynek gospodarczy oddalony jest od budynku mieszkalnego ok. 150m.

 Okolica – miejscowość Bolegorzyn to mała wioska w gminie Ostrowice (ok. 15km od Ostrowic) i ok.  600 m od największego na Pojezierzu Drawskim jeziora Drawskiego. W Bolegorzynie w 2008r otworzono pierwsze w Polsce Muzeum PGR-u.

Polecamy i zapraszamy na prezentację, oglądanie  po wcześniejszy umówieniu się z pośrednikiem – klucze w biurze.  

Opiekun oferty pośrednik z nr licencji zawodowej 4141 . Podane dane zostały opracowane na podstawie informacji uzyskanych od Sprzedających , mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość  nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. 

 

  

Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 93 000 PLN
Pow. całkowita: 76.70 m²
Cena za m²: 1 213 PLN
Liczba pokoi: 4
Piętro: parter
Liczba pięter: 2
Opis budynku
Rodzaj budynku: Blok mieszkalny
Stan budynku: Do odświeżenia
Bezpieczeństwo
Standard
Rodzaj ogrzewania: Brak
Balkon: Loggia 5.00 m²
Internet: ---
Winda: Nie
Umeblowane: Tak
Piwnica: ---
Pomieszczenia
Powierzchnie pokoi: 15,4+8,2+8,2+19,5 [m²]
Kuchnia: Oddzielna
Powierzchnia kuchni: 10.50
Kuchnia z oknem: Tak
Liczba łazienek: 1 Powierzchnia 3,6 m²
Liczba WC: 1 Powierzchnia 1,1 m²
Parking/Garaż
Parking: Ogólnodostępny
Garaż: Garaż

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty