Wyszukaj domy i mieszkania w Drawsku Pomorskim

Porównanie ofert

Compare

Można maksymalnie wybrać 4 oferty do porównania.

Mieszkania w Drawsku Pomorskim na sprzedaż

Drawsko Pomorskie i okolice to wyjątkowy region, w którym znajdziemy zróżnicowany krajobraz jeziorny oraz leśny. Mnóstwo miejsc, w których możemy aktywnie spędzić czas np. grillując czy odpoczywając nad brzegiem jednego z licznych jezior jest naprawdę duża, a dla odkrywców i pasjonatów historii znajdą się również liczne zabytki, które warto odwiedzić. W naszej zróżnicowanej ofercie znajdują się różne nieruchomości m.in. mieszkania na sprzedaż czy domy na sprzedaż, których cena jest uzależniona od stanu oraz wieku obiektu. Wiele z mieszkań czy domów posiada różne metraże, rozkłady i jest różnie zlokalizowana.

Lista nieruchomości w zachodniopomorskimNasze Biuro Nieruchomości POSESOR specjalizuje się w odnajdywaniu nieruchomości, które muszę spełniać nawet najbardziej wygórowane wymogi, zarówno budowlane jak i estetyczne. Prowadzona przez nas sprzedaż mieszkań opiera się na wieloletnim doświadczeniu i wyspecjalizowaniu na lokalnym rynku nieruchomości. W naszej ofercie znajdą Państwo odpowiednio wyselekcjonowane mieszkania, które zostały dokładnie sprawdzone pod wieloma względami m.in. bezpieczeństwem, lokalizacją, atrakcyjnością oraz wartością, którą reguluje uczciwy cennik. Gwarantujemy, że wybrane przez Państwa nowe lokum nie będzie pozostawiało wiele do życzenia, a wszelkie mankamenty zostaną dokładne opisane i przedstawione.

Jak znaleźć odpowiednie mieszkanie na sprzedaż? Wystarczy, że skontaktują się Państwo z naszym Biurem Nieruchomości. Podczas rozmowy i późniejszego działania dołożymy wszelkich starań, aby zarówno mieszkanie, jak i samo Drawsko Pomorskie i okolice zauroczyły Państwa i utwierdziły w przekonaniu, że jest to odpowiednie miejsce na prowadzenie cichego, aktywnego i rodzinnego życia. W celu zawężenia ofert mieszkań w Drawsku Pomorskim należy użyć naszej wyszukiwarki, która dzięki rozbudowanej strukturze pokaże oferty, które Państwa zainteresują.

Domy - Drawsko Pomorskie

Nasze doświadczenie w obrocie nieruchomościami wykorzystujemy również przy sprzedaży domów. Poszukiwanie odpowiedniego domu w Drawsku Pomorskim, który spełnia wszystkie kryteria jest dla nas szczególnym wyzwaniem. Całościowa ocena tego typu nieruchomości składa się z wielu czynników, które znacząco się różnią od tych, które należy brać pod uwagę przy wyborze mieszkania. Po przeprowadzonej przez nasz doświadczony zespół selekcji, znajdą Państwo w naszej szerokiej ofercie odpowiednie domy na sprzedaż. Dom to nie lada przedsięwzięcie, które wiąże się także z odpowiednią i odpowiedzialną oceną działki, na której został on postawiony. Wiemy, że dom to nie składa się tylko ze ścian i dachu. Stan techniczny budynku jest sprawdzany całościowo, począwszy od gruntu, na którym stoi a kończąc na elementach konstrukcyjnych oraz detalach wykończeniowych. Wszystko to sprawia, że domy Drawsko Pomorskie, które znajdują się w naszej ofercie są poddawane całościowej inspekcji i ocenie specjalistów. Nasze działania są podyktowane chęcią zagwarantowania najlepszej oferty dla Państwa oraz bezpiecznego i szczęśliwego życia w nowo nabytym domu.

Cenimy sobie detale

Widok na jezioro z nowego domuKupno, jak i wybór odpowiedniego mieszkania, które będzie prawdziwym spełnieniem marzeń i odpowiedzią na wszystkie nasze potrzeby oraz pragnienia to duży krok, który może przysparzać wielu pytań i wątpliwości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że często o wyborze konkretnego lokum decydują detale, dlatego wszystkie mieszkania na sprzedaż w okolicy Drawsko Pomorskie dopracowujemy do perfekcji.

Bogata oferta domów na sprzedaż

Domy na sprzedaż na naszej stronie internetowej, tak samo jak mieszkania na sprzedaż, cechują się szczegółowym opisem, który odpowie na wszystkie Państwa pytania i pozwolą na znaczną oszczędność czasu podczas wyszukiwania interesującej oferty. Każda z oferowanych przez nas nieruchomości zawiera bogatą galerię zdjęć, która oprócz fotografii samej nieruchomości i terenu wokół niej, została wzbogacona o zdjęcia każdego pomieszczenia domu lub mieszkania. Dzięki temu już na wstępnie wiedzą Państwo z jakim standardem mają Państwo do czynienia.

Zapoznaj się z ofertą Posesor Nieruchomości

Posesor NieruchomościKażda oferta zawiera także informację na temat ilości pokoi wewnątrz nieruchomości, cenę za metr kwadratowy oraz całkowitą powierzchnię. Bogaty opis charakteryzuje lokalizację danego mieszkania lub domu, specyfikę wykończenia, media, a także informacje na temat dojazdu oraz odległości do najbliższych miejscowości. Ponadto w naszych ofertach znajdą Państwo również dane na temat stanu ogólnego danej nieruchomości – czy nadaje się do natychmiastowego wprowadzenia lub może potrzebne są jej jakieś drobne poprawki czy generalny remont.

Kalkulator opłat

Wszystkie mieszkania i domy, które posiadamy w swojej bazie, są bez prowizji od kupującego. Ponadto przy każdej z naszej ofert udostępniamy przydatny kalkulator opłat, który wskaże między innymi koszt podatku od czynności cywilnoprawnych, taksę notarialną czy wysokość opłat dodatkowych.

Mieszkania i domy z rynku wtórnego

Dom na sprzedaż w otoczeniu przyrody koło Drawska PomorskiegoRynek wtórny i województwo zachodniopomorskie nie mają przed nami tajemnic, dlatego udostępniamy dla Państwa specjalnie wyselekcjonowane, w pełni sprawdzone oferty. Sprzedaż mieszkań, podobnie jak sprzedaż domów, to nasza pasja, której oddajemy się już od prawie 15 lat, z roku na rok zyskując zaufanie naszych klientów. Pragniemy, by również i Państwo dołączyli do tego szczęśliwego grona i cieszyli się idealnym domem czy mieszkaniem w wymarzonej okolicy.

W przypadku, jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości lub pytania, jesteśmy do dyspozycji. Umożliwiamy kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem wygodnego formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.