Wyszukaj działki budowlane w Drawsku Pomorskim

Porównanie ofert

Compare

Można maksymalnie wybrać 4 oferty do porównania.

Sprzedaż działek budowlanych w Drawsku Pomorskim i okolicach

mieszkaniaBiuro Nieruchomości POSESOR oprócz ofertą sprzedaży mieszkań i domów dysponuje również działkami budowlanymi o różnym przeznaczeniu i lokalizacjach. Wspomniane działki są zróżnicowane ze względu na wymiary oraz okoliczny krajobraz. Oferowane przez nas działki budowlane posiadają różne rozmiary, które umożliwiają swobodne planowanie wszelkich, zależnych od preferencji kupującego, zabudowań o rozmaitych rozmiarach przy zachowaniu zgodności z aktualnymi przepisami właściwych ustaw czy inwestycji. Nasza przygotowana oferta jest zróżnicowana i niezależnie od tego, czy przedmiotem Państwa zainteresowania są działki budowlane zlokalizowane ściśle w Drawsko Pomorskie, czy w innej okolicznej miejscowości, z pewnością jesteśmy w stanie fachowo doradzić, którą warto wybrać i dlaczego.

Przygotowanie oferty

Podczas przygotowania oferty i przedstawiania jej Klientowi staramy się wypełnić wszystkie oczekiwania, a także przekazać niezbędne informacje o potencjalnym wykorzystaniu działki pod budowę czy innego przyszłego celu jej zagospodarowania. Dla wszystkich zainteresowanych oferujemy działki o różnych metrażach i zlokalizowane w różnych miejscach, co może decydować o finalnym przeznaczeniu gruntu pod zabudowę mieszkaniową. Kompletując ofertę skategoryzowaliśmy ją pod kątem ceny, która jest uzależniona od wartości gruntu, otoczenia działki oraz lokalizacji i możliwości dojazdu. Dodatkowo braliśmy pod uwagę czynniki geologiczne, które mogą rzutować na przyszłe plany budowlane. Takie działanie pozwoliło nam stworzyć uczciwy cennik, którego podstawą jest nasze doświadczenie oraz fachowa ocena potencjału omawianego gruntu na sprzedaż.

Działki budowlane dla każdego

lokaleCzęść z oferowanych przez nas działek budowlanych idealnie nadaje się do umiejscowienia na nich lokali handlowo-usługowych. Inne z kolei są stworzone pod kątem zabudowy mieszkalnej ze względu na zaciszną lokalizację i piękne widoki. Wszystko zależy od oczekiwań i wyobrażeń na temat zagospodarowania działki przez potencjalnego nabywcę. Drawsko Pomorskie oferuje zaskakująco dużo działek pod zabudowę, które stanowią podstawę dla szerokiego wachlarzu wyboru przez potencjalnego Klienta. Położenie gruntów w Drawsku Pomorskim przynosi dużo większe korzyści niż tylko zakupiony areał. Potencjalny nabywa musi zdawać sobie sprawę z mnogości opcji i atrakcji turystycznych, dzięki którym można aktywnie spędzać czas wolny. Bliskość dróg i wiele połączeń kolejowych przy licznej i przyjaźnie nastawionej społeczności lokalnej może sprawić, że zakup działki zainspiruje nas do budowy domu lub nieruchomości usługowo-handlowej nastawionej na ruch turystyczny.

Działka w bliskości lasu czy może z widokiem na jezioro? W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo zarówno taką i taką, a także grunt, który charakteryzuje się zarówno dostępem do lasu jak i jeziora. Takie działki budowlane są niezwykle atrakcyjne i sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu, podczas którego możemy kontemplować otaczający nas piękny krajobraz. Zapraszamy do skorzystania z naszej szczegółowej oferty, a w razie pytań – do kontaktu z naszym biurem.

Postaw na profesjonalistów

Obrotem nieruchomościami zajmujemy się już ponad dziesięć lat. Dzięki długiemu doświadczeniu na rynku jesteśmy przygotowani na to, by sprostać wymaganiom wszystkich klientów, nawet tych bardzo wymagających. Sprzedając działki budowlane, kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta, stawiając jego potrzeby i preferencje na pierwszym miejscu.

Posesor NieruchomościPosesor Nieruchomości to firma, w szeregach której pracują sami specjaliści, którzy swoją pracę traktują z pasją i wielkim zaangażowaniem. Decydując się na skorzystanie z naszej bogatej oferty gruntów, mogą liczyć Państwo na obsługę na najwyższym poziomie i gwarancję zadowolenia.

Siedzibą naszego biura i głównym miejscem działań jest Drawsko Pomorskie, dlatego województwo zachodniopomorskie znamy od podszewki. Dzięki temu możemy służyć Państwu profesjonalnym doradztwem. W naszej ofercie znajdą Państwo jedynie sprawdzone i pewne grunty.

Znajdziemy nieruchomość za Ciebie

W przypadku, jeśli w naszej bazie działek nie znajdą Państwo niczego, co będzie spełniało Państwa wymagania, nic straconego. Chętnie, po uprzedniej konsultacji, zabierzemy się do pracy, by znaleźć dla Państwa grunt w wymarzonej okolicy i o określonych preferencjach.

działkaPaństwa czas jest dla nas na wagę złota, dlatego by maksymalnie skrócić poszukiwanie wymarzonej nieruchomości, wyszukiwarka gruntów na naszej stronie internetowej jest bardzo wygodna i intuicyjna. Nieruchomości można wyszukiwać zarówno poprzez wybór interesującego Państwa powiatu, jak i gminy czy miejscowości. Wyniki wyszukiwania można również zawęzić pod względem konkretnej ceny czy powierzchni. Filtry pozwolą także na wyświetlenie konkretnych gruntów zlokalizowanych np. nad jeziorem czy wyróżnienie tych, które przeznaczone są jedynie na sprzedaż lub wynajem. Dodatkowe opcje umożliwiają też wyszukanie nieruchomości ze względu na nazwę ulicy albo numer konkretnej oferty.

Bogata oferta działek budowlanych

Wszystkie oferowane przez nas grunty są szczegółowo opisane. Posiadają również bogatą galerię zdjęć, razem z mapą. Udostępniamy też prosty kalkulator opłat, który wskaże m.in. podatek od czynności cywilnoprawnych.

Wybór odpowiedniej nieruchomości to poważna i często niełatwa decyzja. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie spotkamy się również z Państwem w naszym biurze zlokalizowanym na pl.

Konstytucji 15/II w Drawsku Pomorskim. Jeśli nie mogą Państwo stawić się u nas osobiście, jesteśmy otwarci też na to, by spotkać się w dogodnym dla Państwa miejscu i szczegółowo omówić wszystkie wątpliwości.