Oferty sprzedaży domów, mieszkań i działek budowlanych nad jeziorem


Mieszkanie 1-pokojowe w Bobrowie gm. Złocieniec

Ofertę sprzedazy stanowią:

  •  mieszkanie 1-pokojowe w Bobrowie gm. Złocieniec, powiat drawski, woj.zachodniopomorskie ;

mieszkanie o powierzchni 47,29 m2 na parterze w budynku z I połowy XX w. wielolokalowym, jednokondygnacyjnym z użytkowym poddaszem,

  • udział do 1/8 (jednej ósmej) części działki nr 4/11  - rolna przeznaczona pod ogródki zlokalizowana ok.10m od lokalu mieszkalnego

Mieszkanie na parterze remontowane ok 5 lat temu  - składa się  z jednego pokoi (ok.22m2), łazienki (ok. 4m2), przedpokoju (ok. 3m2), kuchni (ok. 14m2) i kotłowni (ok.3m2), okna nowe z PCV, parapety nowe plastikowe, kaloryfery- konwektory,ściany-tynki i tzw. regipsy, podłoga - panele podłogowe i płytki ceramiczne . Można powiększyć powierzchnie mieszkania poprzez adaptację strychu (ok.30m2) oraz poprzez zakup sąsiedniego mieszkania (też w ofercie biura) .

Media: woda, prąd w tym tzw.siła,  kanalizacja, gaz w budynku. Ogrzewanie własne piecem CO znajdującym się w kotłowni (wejście z przedpokoju).

Wraz z lokalem sprzedawany jest udział do 1/8 (jednej ósmej) w działce znajdującej się po przeciwnej stronie ulicy, stanowiącej ogródki przydomowe.


Bobrowo to wioska położona blisko miasta Złocieniec - ok. 7 km, w okolicy lasy i liczne jeziora min. jezioro Wąsosz i jez.Kozy.

Opiekun oferty pośrednik z nr licencji zawodowej 4141. Podane dane zostały opracowane na podstawie informacji uzyskanych od Sprzedających, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość  nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. ?


  

Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 68 000 PLN
Pow. całkowita: 47.29 m²
Cena za m²: 1 438 PLN
Liczba pokoi: 1
Piętro: parter
Opis budynku
Stan budynku: Do odświeżenia
Bezpieczeństwo
Standard
Rodzaj ogrzewania: Etażowe
Balkon: (Brak informacji)
Internet: ---
Ogrodek: Tak
Piwnica: ---
Pomieszczenia
Powierzchnie pokoi: 24 [m²]
Kuchnia: Połączona z jadalnią
Powierzchnia kuchni: 14.00
Kuchnia z oknem: Tak
Liczba łazienek: 1 Powierzchnia 4 m²
Parking/Garaż

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty