Oferty sprzedaży domów, mieszkań i działek budowlanych nad jeziorem

Nieruchomość  nad jeziorem Ostrowiec  w  miejscowości Borne e gm. Ostrowice na Pojezierzu Drawskim .

Nieruchomość stanowi  działka  nr 281/4  o pow. 4,33 ha -  położona  nad jeziorem Ostrowiec  (100 ha)  w miejscowości Borne   gm. Ostrowice na Pojezierzu Drawskim  . Działka zlokalizowana ok 200-300m za wioską , posiada dostęp do jeziora - ok 70m linii brzegowej , częściowo rośnięta drzewami i krzewami , ze słoneczną  polaną  . Do nieruchomości prowadzi droga gminna , częściowo utwardzona  . Obok nieruchomości ok. 100 m znajdują się zabudowania gospodarcze  (woda i prąd) . Krztałt działki nieruegularny .

Nieruchomość w planie zagospodarowania przestrzennego gminy Ostrowice  oznaczona jako użytki rolne (możliwość  zabudowy siedliskowej), łąki i pastwiska, lasy i zadrzewienia , wody otwarte-rów.  

Odległość ok. 7 km km od Ostrowic  , ok. 90 km od Kołobrzegu , ok. 110 km od Szczecina i Koszalina i ok. 260 km od Berlina . Teren położony wśród lasów – liczne ścieżki rowerowe, spacerowe i wielu małych leśnych jeziorek– typowych dla Pojezierza .

Gmina Ostrowice  to bardzo czysta , ekologiczna "zielona"  gmina , leży częściowo w granicach Drawskiego Parku Krajobrazowego, w którym  znajdują się 2 rezerwaty: Zielone Bagna i Brunatna Gleba. Przez zachodnią część gminy przepływa rzeka Kokna (dopływ Drawy), na trasie której leżą 2 jeziora: Dołgie i Ostrowiec . Rzeka jest dostępna dla kajaków od Ostrowic do ujścia Drawy. Przez całą gminę prowadzą liczne szlaki turystyczne.

Oferta typu bezpośredniego - koszty pośrednictwa pokrywa sprzedający .
Opiekun oferty pośrednik z nr licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - 4141 . Podane dane zostały opracowane na podstawie informacji uzyskanych od Sprzedających , mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

  

Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Cena: 400 000 PLN
Pow. całkowita: 43300.00 m²
Cena za m²: 9 PLN
Standard działki
Prąd: Brak
Gaz: Brak
Kanalizacja: Brak
Zabudowa: Niezabudowana

Kalkulator opłat

Prowizja biura Dla kupującego zawsze 0%
%
Opłaty notarialne
Opłata za wypisy aktu: 6,00 PLN za 1 stronę + 23% VAT

Opiekun oferty